Okulary

przeciwsłoneczne


Okulary przeciwsłoneczne to dzisiaj nie tylko modny dodatek. Oczy są niezwykle wrażliwe i mogą łatwo ulec uszkodzeniu pod wpływem promieniowania UVA i UVB, sprzyjającego rozwojowi zaćmy i innych chorób oczu.


Okulary przeciwsłoneczne to element profilaktyki zdrowotnej i dbania o odpowiednią ochronę oczu.

W naszej pracowni oferujemy okulary przeciwsłoneczne wyposażone w filtry UV A (odcinające nadfiolet bliski) UV B (odcinające nadfiolet średni) oraz UV C (odcinające nadfiolet daleki). Hobbystom np.: wędkarzom, narciarzom polecamy filtry polaryzacyjne, które zmniejszają intensywność światła odbitego od powierzchni wody lub śniegu. Kierowcy docenią z pewnością filtr Blue Blocker, który odbija z kolei niebieskie światło.

Okulary przeciwsłoneczne to nie tyko funkcjonalny, ale również niezwykle stylowy dodatek. Bardzo modne są soczewki, które zmieniają zabarwienie w zależności od intensywności światła tzw. fotochromy.

Są to wygodne okulary, które można z powodzeniem nosić na co dzień. W pomieszczeniu soczewka pozostaje jasna, przyciemnia się po wyjściu na zewnątrz.

Tradycyjne fotochromy, które barwiły się na kolor brązowy, można teraz zamówić również w interesującym szaro-zielonym kolorze, który doskonale komponuje się z różnego typu oprawami: od tych najbardziej klasycznych do najbardziej nowoczesnych.

W ofercie okularów przeciwsłonecznych posiadamy wybrane modele takich firm jak: Luxottica,Solano, OWP, MENRAD, DEMENEGO, SILHOUETTE.


Potrzebujesz szczegółowych informacji? Zadzwoń do nas!

(22) 633 44 96, 501 813 151


Firma przeniesiona na ul. Cieszkowskiego 2, 01-636 Warszawa, Żoliborz

Po uzgodnieniu telefonicznym, istnieje możliwość przyjęcia w innych godzinach, niż ustalone.


Przejdź do kontaktu
KONTAKT