Soczewki kontaktowe


Coraz więcej osób noszących okulary czasowo, lub na stałe wybiera wygodne soczewki kontaktowe.


Są wygodne zwłaszcza dla osób uprawiających sport, zapewniają duży komfort noszenia i swobodę.

W zależności od potrzeb klientów proponujemy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. Dobór soczewek w naszej pracowni jest poprzedzony badaniem wzroku i wywiadem, uwzględniającym wymagania i preferencje klientów. Specjaliści przeprowadzają również szczegółowy instruktaż, jak zakładać i zdejmować soczewki kontaktowe i je pielęgnować. Na miejscu dobieramy i sprzedajemy również odpowiednie płyny do czyszczenia i dezynfekcji soczewek kontaktowych.

Osobom noszącym soczewki kontaktowe proponujemy tzw. pakiet startowy a także organizowane wraz z naszymi partnerami atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe. Naszym klientom polecamy soczewki kontaktowe wiodących światowych producentów: JOHNSON&JOHNSON (wyposażone w filtr UV), ALCON, BAUSCH&LOMB. Na życzenie klienta sprowadzamy również soczewki kontaktowe innych firm.

Soczewki na miarę


Zarówno praca przy komputerze, czasowe alergie, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach nie są przeszkodą w noszeniu soczewek kontaktowych. Nowoczesne soczewki kontaktowe radzą sobie świetnie z tymi czynnikami. Mają np.: system nawilżania aktywowany mruganiem lub są wyposażone w tzw. gradient uwodnienia, dzięki czemu soczewka przepuszcza więcej tlenu i nie wysycha a komfort noszenia jest niezmienny przez cały dzień. Soczewki kontaktowe świetnie sprawdzają się do korekcji takich wad jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopia. Ze względu na tryb noszenia można je podzielić na dzienne (noszone przez 6-14 godzin w ciągu doby), elastyczne (noszone przez kilka dni bez przerwy), ciągłe (przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni i nocy, bez przerwy).

Ze względu na materiał, z którego zostały wykonane soczewki kontaktowe możemy podzielić na: miękkie lub twarde soczewki kontaktowe oraz gazoprzepuszczalne soczewki kontaktowe. Z tak szerokiej gamy produktów samodzielnie trudno jest wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni rodzaj soczewek.

W naszej pracowni dobieramy soczewki kontaktowe biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne czynniki: materiał z jakiego zostały wykonane, przewidywany czas i tryb noszenia oraz ich przeznaczenie. Przy właściwym doborze, pielęgnacji i opiece doświadczonego optyka lub optometrysty soczewki kontaktowe są wygodną i w pełni bezpieczną alternatywą dla okularów.


Intrygujące spojrzenie


Klientki, którym zależy na podkreśleniu atrakcyjnego wyglądu z pewnością docenią zalety jednodniowych soczewek kontaktowych naturalnie powiększających oczy ALKON. Dzięki innowacyjnej technologii dwuwarstwowego nadruku powstaje delikatnie ciemniejszy wzór pierścienia wokół tęczówki. Efekt? Głębokie, uwodzicielskie spojrzenie, naturalnie większe i przyciągające uwagę oczy. Dodatkowo optymalna centracja zapewniająca dobre widzenie i komfortowy system nawilżenia gałki ocznej.

W stałej ofercie posiadamy również pełną gamę soczewek kolorowych innych światowych marek.


 

Soczewki kolorowe


W ciągłej sprzedaży posiadamy też miesięczne kolorowe soczewki Air Optix Colors firmy Alcon. Air Optix Colors to pierwsze oddychające kolorowe soczewki kontaktowe. Unikalna technologia 3 w 1 łączy kolor soczewek z kolorem oczu, by zapewnić piękny, naturalny wygląd. Soczewki te zapewniają niezmienny komfort przez cały dzień dzięki unikalnej technologii trwałej modyfikacji w plazmie.

Do wyboru 9 niezwykłych kolorów dostępnych nawet dla osób, które nie mają wady wzroku. W zależności od nastroju, czy różnych specjalnych okazji można dodać swoim oczom subtelnego uroku, lekko podkreślając ich naturalną barwę za pomocą soczewek o subtelnej barwie, lub ją radykalnie zmienić, używając szkieł kontaktowych w zdecydowanych kolorach. Na magazynie mamy dostępne moce plan i minusowe. Na zamówienie sprowadzamy moce plus.


Potrzebujesz szczegółowych informacji? Zadzwoń do nas!

(22) 633 44 96, 501 813 151


Firma przeniesiona na ul. Cieszkowskiego 2, 01-636 Warszawa, Żoliborz

Po uzgodnieniu telefonicznym, istnieje możliwość przyjęcia w innych godzinach, niż ustalone.


Przejdź do kontaktu
KONTAKT